Születésnap

1952-ben nyitotta meg kapuit a kisgyermekek előtt a Bajcsy-Zsilinszky utcában az óvoda. Ma már Csicsergő óvodának nevezzük, és azt a szép évfordulót igyekeztünk méltóképpen megünnepelni.

Régi dokumentumokból, fényképekből, és játékokból rendeztünk kiállítást, és november 16.-án meghívott vendégeinknek kis műsorral kedveskedtünk. Nagyon örültünk, hogy akik megtiszteltek azzal, hogy eljöttek, érdeklődve nézték a kiállítás anyagát, és sokan, sokáig maradtak még beszélgetni. Vendégkönyvünket lapozgatva, írásait olvasgatva nyugodtan mondhatom, hogy meghitt, barátságos, szép délután volt!
Sok dicséretet kaptunk, igazán jól esett, jó, hogy megmutathattuk magunkat, de ez persze csupán egy része volt annak a sokszínű munkának, ami egész évben gazdagon zajlik óvodánkban. Igaz, kiemelt része, de már készülünk a karácsonyi mesére! A műsorról felvétel készült, amit a csoportok közösen megnéztek, és még egy kis születésnapi édességet is falatozhattunk.

Köszönöm szépen a kollégák lelkes, segítőkész munkáját, az ügyes Méhecske csoportnak a szereplést!

Puska Zoltánné, Kati néni
Csicsergő óvoda
tag-óvoda vezető

A kiállítás még december elejéig megtekinthető, szeretettel várunk minden érdeklődőt