III. Csicsergő nap

A Bajcsy utcai óvodát három éve neveztük el Csicsergő óvodának. Az első Csicsergő nap a névadónk volt, de tavasszal azóta is minden évben megrendezzük. Május 11.-én, pénteken újra „csicseregtünk”.

3 órától a Barackfa meséjét néztük meg, Bölöni Réka előadásában, a történet jól illett a Madarak és Fák napjának programjához.

4 órától már a szülők, testvérek is csatlakoztak hozzánk, és közösen vettek részt a programokon.
Voltak élő madárkáink, itt tudáspróba is volt, felmérhettük a névadóinkkal kapcsolatos ismereteinket. Akinek kedve volt hozzá, készíthetett krumpli nyomdával szép színes, madaras képet, lehetett madárkát, vadkacsát színezni, ügyességi játékot játszani.
Közben persze beszélgettünk, nevetgéltünk.

A táncos lábúak hegedűszóra rophatták az udvaron, és két órán át megállás nélkül készültek a szebbnél-szebb arcfestések, a gyerekek nagy örömére.
Reméljük, mindenki jól érezte magát!