Az óvoda nyári működéséről

Tájékoztatom a Tisztelt Szülőket, hogy Biatorbágy Város Képviselő-testülete az alábbiak szerint határozza meg a Biatorbágyi Benedek Elek Óvoda 2016. évi nyári nyitvatartási rendjét:

2016. június 20. és július 15. között zárva tart:

Biatorbágyi Benedek Elek Óvoda Csicsergő Tagóvodája (Bajcsy-Zsilinszky u. 13.)
Biatorbgyi Benedek Elek Óvoda Vadvirág Tagóvodája (Fő u. 61).

A Biatorbágyi Benedek Elek Óvoda Csicsergő Tagóvodájába járó gyermekeket a Biatorbágyi Benedek Elek Óvoda Meserét Tagóvodája, a Biatorbágyi Benedek Elek Óvoda Vadvirág Tagóvodájába járókat a Biatorbágyi Benedek Elek Óvoda Pitypang Tagóvodája fogadja.

2016. július 18. és augusztus 12. között zárva tart:

Biatorbágyi Benedek Elek Óvoda Pitypang Tagóvodája (Szent László u. 48.),
Biatorbágyi Benedek Elek Óvoda Meserét Tagóvodája (Dévai Gyula u. 1.),
Biatorbágyi Benedek Elek Óvoda Legóvár Tagóvodája (Szentháromság tér 6.).

A Pitypang Tagóvodából ügyeletet kérőcsaládok gyermekeit a Vadvirág Tagóvoda fogadja.
A Meserét és a Legóvár Tagóvodák ügyeletet kérő gyermekeit a Csicsergő Tagóvoda látja el.

A nyári ellátás iránti igények felmérése a korábban már megszokott módon, a csoportszobákhoz kihelyezett igényfelmérő lapokon történik 2016 májusában.

Kérjük a családokat, hogy lehetőségeikhez mérten, a gyermekeik számára is biztosítsanak a nyár folyamán legalább két hét pihenést, kikapcsolódást, s az ügyeletet valóban indokolt esetben vegyék igénybe.

Hingyiné Molnár Ildikó
óvodavezető