1% felajánlás az Örökmozgó Alapítványnak

Kedves Szülők, kedves Barátaink!

 

Az adóbevallási határidők közeledtével idén is szeretnénk kérni Önöket, hogy személyi jövedelemadójuk 1%-ával támogassák az óvoda Örökmozgó Alapítványát. Ehhez a kitöltött rendelkezési nyilatkozatot a tájékoztatóval együtt mellékeljük.
A 2009-es adó év után befolyt 1.943.984.-Ft összegű SZJA 1%-ot az alapítvány 2011-ben használta fel: öt egyenlő részre osztva a tagóvodák igényei szerint udvari játékok-, matematikai eszközök beszerzésére, udvar-átalakítás kiadásaira fordította. Az Örökmozgó Alapítvány 2011-ben is hozzájárult az óvodai táncházak költségeihez Nagycsoportosaink Közlekedési napon vehettek részt, a legkisebbek kivételével minden óvodás ajándék-színdarabot nézhetett meg az alapítvány létrehozásának 10. évfordulóján.

A 2010-es adóév rendelkező nyilatkozatai nyomán 1.682.334.-Ft érkezett a felajánlott SZJA1%-okból. Ezt az összeget szintén óvodai programok támogatására, a játéklehetőségeket bővítő eszközök beszerzésére szeretné fordítani az alapítvány az összes tag-óvodában.

Köszönjük mindazok önzetlenségét, akik akár felajánlott munkájukkal, akár anyagi eszközökkel, vagy tevékenységünk erkölcsi elismerésével támogatták kezdeményezéseinket.

Évközben adományaikat az Örökmozgó Alapítvány bankszámláján tudjuk fogadni: 58300189-12557932, melyet a BUDA Takarék Szövetkezeti Hitelintézet vezet.

Amennyiben elképzelésünk megvalósulását bármily módon segíteni kívánják, kérjük, vegyék fel a kapcsolatot az Örökmozgó Alapítvány képviselőjével:

 

Horváth Dori Gabriella
06-30/6466261

CsatolmányMéret
Rendelkező nyilatkozat117.97 KB
Útmutató81.41 KB