„Angyalok a Legóvárban”

2010. december 21.-én együtt ünnepeltük a Karácsonyt a gyerekekkel. Reggel várakozással teli érkeztek az ünneplőbe öltözött kisgyerekek és mi felnőttek is az oviba.
A kicsik megilletődve álltak a feldíszített karácsonyfa előtt, amire felkerültek az általuk készített díszecskék is.

Tízórai után közös ünneplésre gyűltünk össze, ahol a csoportok előadták tanult ünnepi versüket és dalokat. Ezután a „dolgozók énekkara” lepte meg a gyerekeket néhány szép karácsonyi dallal.
A közös ünneplés után a csoportok a saját termükbe mentek, ahol birtokba vehették az „Angyalkák” hozta ajándékokat. Nagy lelkesedéssel bontogatták az új játékokat. Játék közben gyorsan fogytak az általuk hozott sütemények és üdítők, amit ezúton is köszönünk szépen a Szülőknek!
A nap végén ismét a fa alá kerültek az újdonsült játékok, amik a téli szünetet követően újból nagy örömmel vettek birtokba a gyerekek.
Boldogság és kellemes érzés töltött el bennünket látva a kicsik ragyogó szemét és az örömteli mosolyokat az arcukon!

Györgyné B. Mária
tagóvoda vezető