Élménybeszámoló

Az elmúlt hónapokban több esemény is zajlott nálunk, mivel nagycsoportosok lettünk. Szeptemberben részt vettünk az Örökmozgó Alapítvány szervezésében a Közlekedési napon, amelyről menetrend szerinti járatos autóbusszal mentünk vissza az óvodába.

A Gézengúz színház zenés előadása a mondókák és dalok mellett egy mesét is tartogatott számunkra, amiben a gyerekeink voltak a szereplők. A Meseszínház bemutatásában a Rút kiskacsa meséjét láthattuk, és a Faluház szervezésében megtekintettük a Zöld csónak című élő darabot. A napokban jártunk Érden, a Tűzoltólaktanyában (erről részletesen külön cikkben), és a jövő héten Faluházba megyünk, ahol a Pinokkiót fogjuk megnézni. Persze nem feledkezünk meg a Márton napról sem, a hagyományaink jegyében ez is a következő hét része lesz.

Mindezeket a programokat beillesztjük a hétköznapok tervezésébe, igyekszünk minden lehetőséget megragadni arra, hogy a gyerekek sok-sok élménnyel gazdagabbá váljanak, tapasztaljanak.

A cikk mellé csatolt képek érzékeltetik a hangulatot.

Györgyné Marcsi / Legóvár Óvoda