Bemutatkozó - Vadvirág óvoda

Az óvoda a torbágyi városrész központjában található. Épülete elmúlt már száz éves, de a négy csoportszobából mindennap vidám gyermek zsivaj, énekszó, kacagás fiatalítja ódon falait.
Az óvodaépülettel szemben folydogál a Füzes patak, melynek mindkét oldalán szépen gondozott, virágos rét terül el. A vadvirágok illatát gyakran fújja az óvoda felé a szél, emiatt választották az intézménynek a Vadvirág nevet. A pedagógusok természetszeretete, hagyománytisztelete követendő példa a gyermekek számára. Szeretnék a gyermekekben a természetkedvelés, környezetvédelem és a népi hagyományok őrzésének magvát elhinteni.
Óvodai ünnepek nagy részét a néphagyományok, népi jeles napok köré csoportosítják, mellyel a múlt értékeinek továbbélését is biztosítják a felnövekvő nemzedékekben.

Tagóvoda-vezető: Makainé Lenyiczky Beáta
Fogadó ideje: telefonon egyeztetett időpontban

2051 Biatorbágy, Fő u. 61.
Tel: 23/310 301 vagy 06 (30) 337-4775
E-mail:vadvirag@ovoda.biatorbagy.hu